Vítame Vás na domovej stránke firmy NATUR PRODUCT s.r.o.!

V úzkej súvislosti so zlepšením životných podmienok človeka, sa naša pozornosť súvisle upiera na možnosť predĺženia zdravého života, na uspokojenie potrieb ohľadom zdravej životosprávy, na prevenciu vzniku ochorení a na podporu určitých liečebných metód. Na dosiahnutie týchto cieľov používa prednostne naša firma dary prírody oproti chemickým prípravkom. Vieme dobre, že keď používame a pracujeme so vzácnymi účinnými látkami rastlinného pôvodu, vieme produkovať viditeľné uzdravenia.

Firma Natur Product s.r.o sa zaoberá vývojom a výrobou reformovaných potravín a výživových doplnkov. Chceli by sme Vás oboznámiť a doručiť k Vám liečebnú filozófiu založenú na viac tisícročných skúsenostiach, ktoré sa vďaka nám stretajú s modernými technickými výdobitkami 21.storočia. Pri vývoji a výrobe našich prípravkov je pre nás smerodatné, že používame len základé suroviny vyskytujúce sa vo voľnej prírode, ktoré pochádzaj z kontrolovaných a testovaných zdrojov.

Prípravky je možné rozdeliť do dvoch kategórií:

O účinnosti našich kombinovaných prípravkoch bolo vykonané v jednej slovenskej nemocnici presvedčivé klinické testovanie. Podrobnejšie o výsedkoch štúdia sa môžete dočítať tu:


 
  Impressum  ::  Mapa stránok  ::  Kontakt
Copyright © Natur Product 2009. All rights reserved.  Webdesign: Eurokom