Podkovičník MIX  ::  Gastro MIX  ::  Vital MIX  ::  Vital MIX Junior  ::  Podkovičník
Kriakový hríb  ::  Kvapľový hríb  ::  Motýlniková tráva  ::  Hadovčiar  ::  Acerola
    
   
PODKOVIČNÍK MIX
 
Podkovičník MIX vásárlása
Špeciálna zlúčenina imunoglukánov na prirodzenú podporu imunitného systému. Jej účinné látky môžu brániť vzniku angiogenézi (krvné zásobenie nádorových buniek), respektívne stupňujú aktivitu určitých buniek imunity proti tumoru (NK, makrophágy).

(120ks kapsúl/ balenie)


Podkovičník MIX obsahuje v sebe účinné látky podkovičníka. Podkovičník je veľmi ojedinelý druh hríbu, ktorý rastie na stromoch. Názov hríbu je odvodený od jej tvaru. Odborná literatúra v spojitosti s konzumáciou účinnej látky hríbu hovorí o častom spontánnom regrese tumoru (čiastočné, alebo úplné zmrštenie nádoru). Tieto nečakané zmrštenia spozorovali v prvom rade v prípadoch metastáz prostaty, rakoviny pečene, pľúc a hlavy. Účinné látky huby sa ukázali ako účinné v laboratórnych pokusoch a pokusoch na zvierat, medziinými pri pokusoch likvidácí rakovinových buniek mozgu, kože a ústnej dutiny, respektívne pri zábrane tvorby metastáz.
Poprito účinné látky huby, podobne ako zložky Podkovičník MIX-u zabraňujú angiogenéze (krvné zásobenie nádorových buniek), respektívne zosilňujú účinok určitých imunitných buniek. Účinné látky majú nasledovné vlastnosti: protizápalové, antibakteriálne a analgetické pôsobenie, zníženie alergických príznakov, ochrana pečene, sliznice žalúdka a antioxidačný účinok. V súvislosti s liečbou rakoviny niektoré údaje v odbornej literatúre pripúšťajú možnosť, že účinné látky podkovičníka presahujú účinok všetkých v tele živých skúmaných polysacharidov, včetne iných výťažkov húb a výťažkov beta D glutánov nie hríbového pôvodu.
Možno vďaka tomuto faktu, v jednej zámorskej krajine podkovičník vo veľmi krátko čase úradne uznali ako liek proti rakovine.Medzi ďalšiu zložku Podkovičník MIX-u sme pribrali účinnú látku polysacharidu polysacharidu kôrovníka nežného. Vo vedeckých testoch dokázané (laboratórne, veterinárne a klinické testy), že je účinný pri nádorových ochoreniach: posilňuje imunitný systém, zlepšuje zdravotný stav a zabraňuje nárastu nádorov a metastáz. Klinické výskumy prevedené v Japonsku dokázali, že v prevažnej väčšine nádorov pri kombinovanej liečbe s chemoterápiou je možné zosilniť účinok účinnej látky proti nádorom.
Természetes ölősejt megtámad egy ráksejtet
NK bunka

Klinickým štúdiom na Slovensku sme potvrdili:

•pozitívny účinok Podkovičník MIX-u na regeneráciu kostnej drene, a to prevažne na úrovni regenerácie počtu bielych krviniek a krvných dostičiek.

•pozitívny účinok Podkovičník MIX-u na aktuálny stav výživy onkologických pacientov počas špecifickej onkologickej liečby.

•pozitívny účinok Podkovičník MIX-u na metabolizmus a zníženie hladiny lipidov (cholesterol, triglyceridy) a na parametre oxidatívnej stresu (homocysteín) V ramene Podkovičník MIX sme zaznamenali pozoruhodné zmeny aj na onkologické ochorenia.


Potvrdili sme zosilňujúci efekt Podkovičník MIX-u na celkový zdravotný stav onkologických pacientov počas onkologickej liečby a podstatné zníženie škodlivých vedľajších účinkov chemoterapie a ožarovania."

Na základe klinický štúdií a pokusoch na zvierat môžu byť účinné látky Podkovičník MIX-u účinné aj pri doplnkovej terápií cukrovky II.stupňa a vysokom krvnom tlaku. Môžu znížovať priebeh virálnej a bakteriálnej infekcie, ďalej môžu byť účinné pri doplnovej terápíí pri liečbe chronického zápalu horných ciest dýchacích a asthme.
Aj touto cestou vyzdvihujeme, že na základe údajov medzinárodnej vedeckej literatúry sa oproti niektorým účinným polysacharidom účinné látky Podkovičník MIX-u vstrebávajú aj orálnou cestou. Stupňovanie vstrebávania Podkovičnika MIX je možné v kombinácií s užívaním Aceroly, ktorý obsahuje prirodzený C vitamín a minerálne látky.


Anti-Angiogenéza
Zábrana krvného zásobenia nádorových buniek

Veľké množsvo ciev zásobuje
nádorovú bunku

Podstatne menej
krvných ciev

Našim cieľom bolo so vznikom Podkovičník-a MIX, aby sme na liečbu nádorov a na posilnenie imunitného systému ponúkli pre pacientom v Európe preskúmanú, účinnú , širokospektrú a medzinárodne vedecky overenú alternatívu na báze prirodzených účinných látok.

So vznikom Podkovičník-a MIX bolo našim cieľom, aby sme na liečbu nádorov a imunitného systému pre pacientom v Európe ponúkli preskúmanú, účinnú, širokospektrú a medzinárodne vedecky overenú alternatívnu na báze prirodzených účinných látok.


Balenie:
   120 ks kapsúl/ balenie

Zloženie:
   Výťažok z podkovičníka
   Výťažok z kriakového hríbu
   Výťažok z mandľového hríbu
   Výťažok z pečiatkového hríbu
   Materiál kapsuly: želatína.

Dávkovanie:
   Na posilnenie imunitného systému denne 3x1 kapsuly, v prípade ťažkého stupňa ochorenie denne maximálne 3x3 kapsuly. Dávkovanie začíname vždy s nižšou dávkou a postupne zvyšujeme.


Feketepata gomba
Podkovičník
Mandulagomba
Mandľový hríb
Bokrosgomba
Kriakový hríb
Pecsétviasz gomba
Pečiatkový hríb


Upozornenie!
   Neprekračujte doporučenú dennú dávku!
   Užívanie kapsúl nenahrádza pestrú stravu!
   Uchovajte mimo dosah detí!
   Uschovajte v chlade a suchu!


Prípravky si môžete objednať na PROVITEX s.r.o., alebo ich hľadajte vo vybraných lekárňach a bioobchodoch.  
 
PODKOVIČNÍK MIX    
  Impressum  ::  Mapa stránok  ::  Kontakt
Copyright © Natur Product 2009. All rights reserved.  Webdesign: Eurokom